Sklep

Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo – nasza oferta

Klimatyzacja


Nasza firma oferuje urządzenia i systemy klimatyzacyjne najwyższej jakości, energooszczędne, czyli zarazem przyjazne środowisku. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dopasowując urządzenia klimatyzacyjne do jego potrzeb, aby zapewnić mu komfort i wygodę. W ofercie naszej można znaleźć:
 1. Jednostki naścienne
  • INVERTER – te urządzenia klimatyzacyjne dopasowują się do liczby osób znajdujących się w pomieszczeniu. Kiedy jest to możliwe, urządzenia pracują z obniżoną wydajnością, zarazem oszczędzają energie, ale gdy jest taka potrzeba, pracują z pełną wydajnością. Urządzenia tego typu nie tylko chłodzą, ale jednocześnie osuszają pomieszczenie, utrzymując wilgotność na poziomie do 10%. Zapobiega to nadmiernemu wysuszaniu skóry i odczuciu suchości w gardle, jonizator powietrza sprzyjający dobremu samopoczuciu. Polecane są osobom, które cierpią na alergie.
   chłodnictwo
  • ON-OFF są to urządzenia klimatyzacyjne z zastosowaniem wydajnej pompy ciepła, bez wykorzystania invertera. Urządzenia z tej grupy posiadają klasę A efektywności energetycznej. Urządzenia posiadają tryb łagodnego osuszania, funkcje usuwania nieprzyjemnych zapachów, filtr antybakteryjny.
   chłodnictwo warszawa
 2. Przypodłogowe
  Wszystko, co najlepsze w chłodzeniu i grzaniu. Urządzenia klimatyzacyjne zapewniają komfort w letnie gorące dni, oraz dodatkowe źródło ciepła w zimowe mroźne dni. Wydajność energetyczna nawet do 400%. Elegancki wygląd do nowoczesnych wnętrz. Technologia Inwertora Unikalny panel grzewczy.
  chłodnictwo warszawachłodnictwochłodnictwo
 3. Jednostki kanałowe i kasetonowe
  Urządzenia klimatyzacyjne kanałowe i kasetonowe świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych, sklepach, bankach i centrach handlowych, gdyż można je ukryć w przestrzeni sufitu podwieszanego. Na zewnątrz urządzenia o niskim poziomie głośności, co powoduje, że nadają się idealnie do obszarów mocno zaludnionych, o gęstej zabudowie. Charakterystyką urządzeń jest ich cicha praca.
  chłodnictwochłodnictwo warszawajednkanal-04jednkanal-03
 4. Systemy Klimatyzacyjne
  • SYSTEMY MULTI SPLIT to system klimatyzacyjny, w którym można podłączyć do jednej jednostki zewnętrznej kilka jednostek wewnętrznych. Przy konfiguracji systemów multi, można zastosować różne jednostki zewnętrzne odpowiednie do danego pomieszczenia. Korzyści wynikające z takiego rozwiązania to wyjątkowo niskie zużycie energii, przekładające się na wymierne oszczędności, oraz montowanie urządzeń zewnętrznych na niewielkich przestrzeniach.
   systemmultisplit-01systemmultisplit-02systemmultisplit-03
  • SYSTEMY VRV i VRF to systemy klimatyzacyjne stworzone dla każdego klimatu (od -25ºC do +50ºC) oraz dla każdego budynku (grzanie, chłodzenie, kurtyna powietrzna, wentylacja, użytkowa ciepła woda). Jednostki wewnętrzne możemy zastosować w różnej konfiguracji: ściennych, kasetonowych, podsufitowych, przypodłogowych, przysufitowych i kanałowych. Istnieje możliwość podłączenia do agregatów chłodzących, chłodząco-grzewczych oraz agregatów z odzyskiem ciepła.
   systemvrf
   Wyróżniamy systemy VRV:
   • VRV z odzyskaniem ciepła,
   • VRV pompa ciepła,
   • VRV tylko grzanie,
   • Zmienny VRV,
   • VRV-W z odzyskaniem ciepła
   • VRV-W pompa ciepła
  • PROSZĘ WYBRAĆ PRODUCENTA:
   wybracprod-01wybracprod-02

Wentylacja


Wentylacja jest to cyrkulacja powietrza pomiędzy pomieszczeniami a przestrzenią na zewnątrz, zapewniająca świeże i czyste powietrze w pomieszczeniu. Prawidłowo działająca wentylacja jest niezbędna w pomieszczeniach, gdzie przebywają zwierzęta czy ludzie, dopływające z zewnątrz powietrze zapewnia wymianę zużytego i zanieczyszczonego na powietrze świeże, niezbędne do oddychania oraz prawidłowej i bezpiecznej pracy urządzeń zużywających. Jest to szczególnie ważne w sytuacji dodatkowych zanieczyszczeń, takich jak: dym papierosowy, opary substancji chemicznych, pyły itp. Oferujemy wiele modeli urządzeń wentylacyjnych:
 1. Kanałowe okrągłe:
  wentylacja-01wentylacja-02wentylacja-03wentylacja-04
 2. Kanałowe prostokątne:
  wentylacja-05wentylacja-06wentylacja-07wentylacja-08
 3. Osiowe ścienne:
  wentylacja-09wentylacja-10wentylacja-11
 4. Oddymiające:
  wentylacja-12wentylacja-13wentylacja-14wentylacja-15
 5. CENTRALE WENTYLACYJNE - Klimatyzacyjne

Pompy ciepła i ogrzewanie


Ekologiczne, Niezawodne, a zarazem Oszczędne
Nasza firma specjalizuje się w montażu i sprzedaży najnowszych pomp grzewczych. Proponowane przez nasz pompy cieplne, to nic innego jak urządzenia znane nam z domów (lodówki, zamrażarki) oraz ze sklepów czy chłodni (chłodziarki, chłodnie). Do ich prawidłowego funkcjonowania konieczne jest zastosowanie nienaturalnego procesu polegającego na przepływie powietrza ciepłego z pomieszczenia o niższej temperaturze niż pomieszczenie kolejne. Pompy grzewcze mają zastosowanie także w klimatyzacjach. Nasza firma proponuje dwa systemy takich urządzeń. Są to: Split oraz Monoblok. Sprzęty te pochodzą od renomowanych producentów. Są niezawodne i działają w zgodzie ze środowiskiem. Ponadto pozwalają oszczędzać – wykorzystują ponad 70% mniej energii elektrycznej niż inne urządzenia. Pracownicy naszej firmy to personel wykwalifikowany z dużym doświadczeniem, który wciąż zdobywa nowe umiejętności, tak by nasze usługi były z każdym razem doskonalsze. Działamy zgodnie z misją monterów i sprzedawców tego rodzaju urządzeń. Zawsze zgodnie z przepisami.
pompy ciepła warszawa

Doskonałym sposobem na przepływ ciepłego powietrza z pomieszczenia o temperaturze niższej do pomieszczenia o wyższej temperaturze, jest zastosowanie pompy cieplnej. Taki też nienaturalny przepływ ciepła możemy zaobserwować w różnorakich chłodziarkach, zamrażalkach i lodówkach przemysłowych. Pompa grzewcza jest urządzeniem wykorzystywanym także w klimatyzacji pomieszczeń biurowych czy sklepów. Pompy ciepła stosowane przez naszych monterów są ekologiczne i niezawodne. Ponadto cieszą się zaufaniem osób już je stosujących, ponieważ zmniejszają użytkowanie energii elektrycznej o blisko 80%. Ekologiczne pompy ciepła, które montujemy, pochodzą od najlepszych, sprawdzonych producentów. Ich działanie jest objęte gwarancją. Są również tanie i wytrzymałe. Stosujemy dwa rodzaje takich pomp: z systemem MONOBLOK oraz z systemem SPLIT. W przypadku pierwszej z nich prowadzona jest instalacja wodna, zaś system SPLIT posiada moduł hydrauliczny oraz jednostkę główną.

Chłodnictwo


Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą i montażem urządzeń chłodniczych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko i wyłącznie sprzęt najlepszej jakości z gwarancją, pochodzący od renomowanych producentów. Technika, którą zajmujemy się od wielu lat, polega na odprowadzaniu ciepła z chłodzonych środowisk, w których należy obniżyć tak temperaturę, by była niższa od temperatury w otoczeniu. Na tym polega właśnie chłodnictwo zapewniające komfort i wygodę przebywania w pomieszczeniach: gospodarczych, biurowych a także w sklepach i domach prywatnych. Stosujemy dwa rodzaje agregatów: skraplające, które znajdują swoje zastosowanie w branży komercyjnej oraz agregaty skraplające ZEAS. Oba rozwiązania gwarantują niski poziom głośności oraz idealną wysokość temperatury. Innym stosowanym przez naszą firmę rozwiązaniem jest montaż systemu CONVENI PACK. System ten utrzymuje wymaganą temperaturę przez cały rok. Gwarantujemy szybkie i poprawne wykonanie naszych usług.

chłodnictwochłodnictwo
Jedną z ważniejszych spraw w dzisiejszym świecie, pozostaje utrzymanie odpowiedniej temperatury, która wymagana jest zwłaszcza w budynkach takich jak: sklepy, hale magazynowania, budynki różnych instytucji publicznych, biurowce i szpitale. Należy tutaj zamontować odpowiednie urządzenia chłodzące. Pozwolą one zmniejszyć temperaturę na tyle, aby była niższa aniżeli temperatura odczuwalna poza danym obiektem i jego częścią. Zajmujemy się projektem i montażem urządzeń chłodniczych. Proponowane przez nas sprzęty spełniają wszelkie wymagania i normy. Pochodzą od najlepszych producentów i objęte są wysoką gwarancją. Także wykonana przez naszych pracowników praca, jest profesjonalna. Chłodnictwo to niezbędna usługa, toteż wykonujemy ją z należytą precyzją oraz starannością. Oferujemy montaż agregatów działających przez cały rok: system CONVENI PACK oraz montaż takich systemów jak: agregaty skraplające, w tym agregaty skraplające ZEAS. Urządzenia cechuje ciche działanie oraz wytrzymałość.
chłodnictwo chłodnictwo warszawa
Klimatyzacja box-klimatyzatory
 • Jednostki naścienne
 • Przypodłogowe
 • Jednostki kanałowe i kasetonowe
zobacz więcej
Wentylacja box-art-wentylacyjne
 • Vestibulum ut felis risus
 • Praesent in quam ut libero
 • Nullam semper elementum
zobacz więcej
Pompy ciepła
i ogrzewanie
box-pompy
 • System Monoblok
 • System Split
zobacz więcej
Chłodnictwo box-chlodnictwo
 • Systemy Daikin
 • Agregaty skraplające
 • Agregaty skraplające ZEAS
zobacz więcej
Projektowanie,
montaż, doradztwo
box-projektowanie
 • Projektujemy rozwiązania
 • Montujemy systemy
 • Doradzamy
zobacz więcej